Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Kristinehamn Fotboll

Följ

IFK Kristinehamn Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 07:00

      Cup Hertzöga P-14


      15:00
  • 4Sön
    • 08:00

      Cup Hertzöga P-14


      16:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:45

      Fysträning - grupp 1 P-11


      17:45
    • 19:30

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Skattkärrs IF (hemma) F-13


      20:00
  • 10Lör
    • 10:00

      IF Karlstad Fotboll blå (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hammarö FK syd (borta) P-12 Gemensam


      12:00
    • 11:00

      Hertzöga BK vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Östra Deje IK grön (borta) F-14


      13:00
    • 14:00

      Töcksfors IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Ulvsby IF 2 (borta) U-lag Herr


      18:00
    • 17:00

      Filipstads FF (borta) F-14


      19:00
  • 11Sön
    • 10:00

      KB Karlskoga FF vit (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Storfors FF (borta) P-11


      13:00
    • 11:45

      Arbetspass Damlagsmatch F-13


      15:00
    • 12:00

      IK Arvika Fotboll blå (borta) P-12 Vit


      14:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 17:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-13


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Fysträning - grupp 2 P-11


      17:45
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Hammarö FK 2011 väst (borta) P-11


      12:00
    • 13:00

      Östra Deje IK (borta) A-lag Damer


      15:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Bråtens IK (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      KB Karlskoga FF gul (hemma) P-14


      02:00
    • 00:00

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F-13


      02:00
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (hemma) F-16


      02:00
    • 00:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F-16


      02:00
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-16


      02:00
    • 00:00

      Norrstrands IF vit (borta) F-16


      02:00
    • 00:00

      Filipstads FF blå (hemma) P-16


      02:00
    • 00:00

      Degerfors IF röd (hemma) P-16


      02:00
    • 00:00

      KB Karlskoga FF blå (borta) P-16


      02:00
    • 00:00

      KB Karlskoga FF vit (borta) P-16


      02:00
    • 00:00

      KB Karlskoga FF blå (hemma) P-15


      02:00
    • 00:00

      Villastadens IF svart (hemma) P-15


      02:00
    • 00:00

      Villastadens IF gul (borta) P-15


      02:00
    • 00:00

      KB Karlskoga FF blå (borta) P-15


      02:00
    • 00:00

      IF Kil blå (hemma) F-15


      02:00
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-15


      02:00
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga svart (borta) F-15


      02:00
    • 00:00

      IF Kil vit (hemma) F-15


      02:00
    • 11:00

      Immetorp BK grön (hemma) P-12 Blå


      13:00
    • 11:00

      Norrstrands IF svart (hemma) P-12 Vit


      13:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll U (borta) U-lag Herr


      15:00
    • 13:00

      IFK Skoghall DF röd (borta) F-13


      15:00
    • 13:30

      KB Karlskoga FF blå (hemma) P-13


      15:30
    • 13:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-14


      15:30
    • 15:00

      IFK Heden (hemma) F-14


      17:00
    • 17:00

      KB Karlskoga FF grön (hemma) P-11


      19:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:45

      Fysträning - grupp 1 P-11


      17:45
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Karlskoga SK (hemma) P-14


      19:30
    • 18:00

      Råtorps IK blå (hemma) P-12 Vit


      20:00
    • 18:00

      Karlskoga SK (borta) F-14


      20:00
    • 18:45

      Råtorps IK 2 (borta) U-lag Herr


      20:45
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 00:00

      Nordmarks IF (borta) P-11


      02:00
    • 10:00

      IFK Skoghall DF grön (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      IF Karlstad Fotboll blå (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Immetorp BK (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Karlskoga SK (hemma) P-12 Blå


      13:00
    • 12:00

      Hammarö FK väst (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      IK Arvika Fotboll (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Norrstrands IF vit (hemma) F-13


      18:30
    • 18:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F-13


      20:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:45

      Fysträning - grupp 2 P-11


      17:45
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:30

      Norrstrands IF 2010 svart (borta) P-11


      12:30
    • 13:00

      Skattkärrs IF röd (borta) P-12 Vit


      15:00
    • 13:30

      Norrstrands IF vit (borta) F-14


      15:30
    • 14:00

      FBK Karlstad vit (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      IFK Kristinehamn Fotboll (borta) A-lag Herrar


      17:00